امروز: جمعه 04 فروردين 1396 برابر با 24 مارس 2017

logo95

تشکر رهبري انقلاب از تيم کشتي آزاد کشورمان

در پي قهرماني تيم ملي کشتي آزاد در جام جهاني پيام تشکر آميز رهبر معظم انقلاب به رسول خادم رئيس فدراسيون کشتي ابلاغ شد.

در پي قهرماني تيم ملي کشتي آزاد در جام جهاني، دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامي،طي تماسي تلفني با رسول خادم، رئيس فدراسيون کشتي، پيام تشکرآميز حضرت آيت‌الله خامنه‌اي را به مجموعه فدراسيون کشتي ابلاغ کردند.
رهبر معظم انقلاب از زحمات مسئولان فدراسيون کشتي، مربيان و قهرمانان تيم ملي در راه کسب عنوان قهرماني در مسابقات جام جهاني کشتي آزاد در کرمانشاه و کسب افتخار براي مردم عزيز ايران تشکر کردند.

کفاشيان: لزومي نديدم تيم ملي بانوان داشته باشيم

علي کفاشيان در حاشيه برگزاري کلاس‌هاي مربيگري حرفه‌اي در خصوص اينکه آيا فوتبال بانوان در رده ملي منحل شده است،‌گفت: اصلا بحث منحلي نيست.
در اين چند ساله ما لزومي نديديم که تيم بانوان داشته باشيم چون رويدادي وجود نداشت. ما تمام سرمايه‌گذاري‌مان روي پايه‌ها بود و بايد اشاره کنم که براي بازي‌هاي تدارکاتي مشکل داشتيم به همين علت ترجيح داديم در رده‌‌‌هاي نوجوانان و جوانان تيم‌ها را به مسابقات اعزام کنيم. تا زماني که من بودم اراده‌اي نداشتيم که در رده بزرگسالان تيم بانوان داشته باشيم چون همانطور که اشاره کردم رويداد مهمي وجود نداشت.

دختران ايران روي سکوي قهرماني

پرونده يازدهمين دوره رقابت‌هاي تکواندو قهرماني نوجوانان جهان با کسب عنوان قهرماني تيم دختران و تکرار عنوان چهارمي تيم پسران در کانادا بسته شد.
رقابتهاي تکواندو قهرماني نوجوانان جهان با حضور بيش از 800 تکواندوکار از 110 کشور جهان چهارشنبه گذشته به ميزباني کانادا در شهر «بورنابي» آغاز شد و بامداد ديروز با قهرماني کره جنوبي در بخش پسران و تيم ايران در بخش دختران به پايان رسيد.
در مجموع تيمي (دختران و پسران) کره جنوبي قهرمان شد وتيم کشورمان به مقام نايب قهرماني رسيد و روسيه سوم شد.

عليرضا بيرانوند: هدفم بازي در تيم هاي خوب اروپايي است

دروازه بان لرستاني تيم ملي فوتبال ايران و باشگاه پرسپوليس تهران گفت: آرزوي ورزشي من لژيونر شدن بوده و هدفم بازي در تيم هاي خوب اروپايي است.

عليرضا بيرانوند گفت: سقف آرزوهايم رسيدن به تيم هاي خوب اروپايي بوده و آرزويم لژيونر شدن است.
وي ادامه داد: به فوتبال کاملا نگاه ملي دارم و تلاش مي کنم در بازي هاي ملي مفيد واقع شوم.

صعود تيم ملي ايران به مرحله نيمه نهايي جام جهاني فوتسال

تيم ملي فوتسال ايران در مرحله يک چهارم نهايي از جام جهاني 2016 به ميزباني کلمبيا، موفق شد تيم ملي پاراگوئه را با نتيجه 4 بر 3 شکست دهد.
ملي پوشان فوتسال ايران، سوم مهر ماه، در فاصله بيست و دو ثانيه به پايان بازي موفق شدند با ثبت گل برتري، پس از 24 سال بار ديگر به جمع چهار تيم نهايي جام جهاني صعود کنند.
ايران قبلاً فقط در نخستين حضورش و در جام جهاني 1992 به ميزباني هنگکنگ توانسته بود گام به دور نيمه نهايي بگذارد. صعودي که با قرار گرفتن در رتبه چهارم همراه بود.

.مرگ دوچرخهسوار ايراني در رقابتهاي ريو

بهمن گلبارنژاد، دوچرخهسوار ايراني در پارالمپيک ريو، 27 شهريور ماه در پي حادثهاي که در جريان رقابتها برايش رخ داد، درگذشت.
آقاي گلبارنژاد که 48 سال داشت، در پي سانحهاي در جريان رقابتها دچار شکستگي گردن شد و سپس درگذشت.

5 نماينده مجلس براي تماشاي مسابقات پارالمپيک به برزيل رفتند

هماکنون محمدرضا تابش نماينده اردکان و رئيس فراکسيون ورزش مجلس (عضو فراکسيون اميد) همراه با غلامرضا تاجگردون نماينده گچساران و رئيس کميسيون برنامه و بودجه (عضو فراکسيون اميد)، طيبه سياوشي و سيدهفاطمه ذوالقدر نمايندگان تهران و از اعضاي کميسيون فرهنگي پارلمان (اعضاي فراکسيون اميد) و همچنين غلامعلي جعفرزادهايمنآبادي نماينده رشت در مجلس (عضو فراکسيون مستقلان ولايي) همراه با کاروان ورزشي ايران در رقابتهاي پارالمپيک ريو در برزيل به سر ميبرند.

معاون رئيس جمهور ايران: بعد از 36 سال بايد فکري براي ورزشگاه رفتن زنان کرد

معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: «بعد از 36 سال» نظام جمهوري اسلامي بايد درباره موضوع حضور زنان در ورزشگاهها چارهاي بينديشد.

شهيندخت مولاوردي در گفتوگويي زنده با تلويزيوني گفت: «ما هيچ وقت نخواستهايم که بي در و پيکر، در همه ورزشگاهها به سوي زنان باز شود. بلکه معتقديم که حضور زنان در ورزشگاهها بايد با رعايت اصول مذهبي، شرعي، عرفي و قانوني در برخي رشتهها فراهم شود”.

حالت های رنگی