امروز: دوشنبه 23 مهر 1397 برابر با 16 اکتبر 2018

مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری آسیا

مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری آسیا
تیم ملی دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران عازم مسابقات قهرمانی آسیا شد

تیم ملی دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران عازم مسابقات قهرمانی آسیا در کشور تایلند شد . سی وپنجمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا از تاریخ 93/11/15 الی 93/11/25 در 10 رشته پیست و 2 رشته جاده (آقایان و بانوان ) و در رده سنی بزرگسالان ، امید و جوانان برگزار میگردد .لازم بذکر می باشد تیم ایران به علت مشکلات اقتصادی با کمترین نفرات به این مسابقات اعزام گردید .

ملی پوشان بدمینتون ایران برای حضور در مسابقات بین المللی آماده می شوند

مربی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان ایران گفت: هشت ملی پوش ایران با شرکت در مرحله نخست اردوی آمادگی که در استان زنجان درحال برگزاری است خود را برای حضور توانمند و شایسته در مسابقات بین المللی 'جایزه بزرگ 15 هزار دلاری' دهه فجر آماده می کنند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتنون ، صادق کرباسی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا، گفت: 'سروش اسکندری و سالار بیات از زنجان، فرزین و فرید خانجانی و ارسلان زرگان از تهران، حسن متقی و محمدرضا خردمندی از گیلان و سپهر ایوانی از کرمانشاه' در آکادمی بدمینتون زنجان تمرین می کنند.

مسابقات کاراته قهرمانی کارگران کشور فردا در اصفهان برگزار مي شود

مسابقات كاراته قهرماني كشور كارگران از يكشنبه 12 بهمن ماه در مجموعه فرهنگي ورزشي امام علي(ع) اصفهان اغاز شد.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته به نقل از فدراسیون ورزش کارگری، مسابقات کاراته قهرمانی کارگران کشور با شرکت 18 تیم و با حضور 180 نفر از ورزشکاران و مربیان سراسر کشور با هدف انتخاب نفرات برتر براي شرکت در المپیاد فرهنگی - ورزشی کارگران کشور كه اسفند ماه به ميزباني استان مازندران برگزار مي شود، انجام مي گردد

. ملی پوشان بدمینتون ایران برای حضور در مسابقات بین المللی آماده می شوند

براي شركت در مسابقات قهرماني آسيا؛

بانوان نونهال و نوجوان بر روي شياپ چانگ انتخابي تيم‌ملي

مرحله دوم انتخابي تيم ملي نونهالان و نوجوانان دختر براي شركت در مسابقات قهرماني آسيا، دوشنبه (13 بهمن‌ماه) در خانه تكواندو برگزار مي شود.

به گزارش سايت فدراسيون تكوانو، مرحله دوم انتخابي تيم ملي نوجوانان دختر كشورمان براي شركت در مسابقات قهرماني آسيا، دوشنبه (13 بهمن‌ماه) در خانه تكواندو برگزار مي‌شود.

بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی شمشیربازی

شهریان: امیدوار به المپیکی شدن بانوان شمشیرباز هستیم
تیم ملی شمشیربازی بانوان در اسلحه سابر که برای حضور در مسابقات جام جهانی یونان آماده می شود تمرینات روز گذشته خود را در حضور رباب شهریان، معاون وزارت ورزش و جوانان در امور بانوان انجام داد.
 

جزیره کیش میزبان مسابقات قهرمانی سه گانه کشور

25تا 27 بهمن ماه برگزار می شود
جزیره کیش میزبان مسابقات قهرمانی سه گانه کشور
نهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور ورزش سه گانه در 5 رده سنی به مدت دو روز از 25 تا27 بهمن ماه جاری در جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد.
 

جدال بانوان کبدی کار لیگ برتری برای قهرمانی

به میزبانی مجموعه ورزشی بعثت تهران
جدال بانوان کبدی کار لیگ برتری برای قهرمانی
مرحله نهایی هفتمین دوره رقابت های لیگ برتر کبدی استاندارد بانوان باشگاه های کشور انتخابی تیم ملی از صبح یکشنبه 12 بهمن ماه با رقابت 6 تیم برتر لیگ آغاز شد .
 
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون کبدی، مرحله نهایی هفتمین دوره رقابت های لیگ برتر کبدی استاندارد بانوان باشگاه های کشور انتخابی تیم ملی با حضور 6 تیم گلستان، تهران، البرز، اصفهان، سیستان و بلوچستان و نیوساد رشت از صبح دیروز در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی بعثت تهران آغاز شد و تیم ها در مدت 3 روز بصورت دوره ایی با هم به رقابت خواهند پرداخت و در مجموع تیمی که بیشترین امتیازات را بدست آورد به عنوان قهرمانی مسابقات دست خواهد یافت .
پذیرش، وزن کشی بازیکنان و جلسه هماهنگی سرپرستان و مربیان تیم های شرکت کننده عصر روز گذشته با حضور نمایندگان فدراسیون کبدی برگزار شد .

یکشنبه 12 بهمن ماه / برنامه صبح روز اول:
گلستان – نیوساد رشت
سیستان و بلوچستان – البرز
تهران – اصفهان

برنامه بازی های عصر روز اول
گلستان – البرز
نیوساد رشت – اصفهان
سیستان و بلوچستان – تهران

برنامه تورنمنت بین المللی تکواندوی امارات اعلام شد

تورنمنت بین المللی تکواندوی امارات از روز پنجشنبه (16 بهمن‌ماه) با مبارزات تکواندوکاران اوزان 58- و 80- کیلوگرم در سالن فجیره آغاز و شنبه (18 بهمن‌ماه) به پایان خواهد رسید.
 
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون تکواندو، تورنمنت بین المللی تکواندوی امارات (G1) از روز پنجشنبه (16 بهمن‌ماه) به مدت 3 روز در سالن "فجیره" برگزار خواهد شد که 16 نماینده از کشورمان به دیدار رقبای خود می‌روند.

حالت های رنگی