امروز: یکشنبه 25 آذر 1397 برابر با 16 دسامبر 2018

بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی شمشیربازی

شهریان: امیدوار به المپیکی شدن بانوان شمشیرباز هستیم
تیم ملی شمشیربازی بانوان در اسلحه سابر که برای حضور در مسابقات جام جهانی یونان آماده می شود تمرینات روز گذشته خود را در حضور رباب شهریان، معاون وزارت ورزش و جوانان در امور بانوان انجام داد.
 
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون شمشیربازی، اعزام تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر بانوان به مسابقات جام جهانی یونان با هدف بهبود رنکینگ جهانی اعضای این تیم برای به دست آوردن امتیاز المپیکی انجام می شود.
به همین منظور رباب شهریان، معاون وزارت ورزش و جوانان در امور بانوان روز گذشته در محل تمرینات بانوان ملی پوش شمشیرباز حاضر شد تا از نزدیک در جریان روند تمرینات آن ها قرار بگیرد.
شهریان در این بازدید ضمن دیدار با مسئولان فدراسیون شمشیربازی و مربیان تیم ملی بانوان ابراز امیدواری کرد که بانوان ملی پوش شمشیرباز ایران از جمله ورزشکارانی باشند که در المپیک آتی حاضر خواهند شد.
معاون وزارت ورزش و جوانان در امور بانوان با تاکید بر ارتقاء جایگاه ورزش بانوان در ایران خطاب به ملی پوشان حاضر در اردو گفت: امید زیادی داریم کاروان ورزش ایران برای المپیک برزیل نسبت به ادوار گذشته این بازی ها شاهد حضور بیشتر و پررنگ تر بانوان باشد. چگونگی حضور بانوان شمشیرباز در میادین بین المللی هم نشان داده که آنها توانایی کسب سهمیه المپیک را دارند. امیدوارم  که شما از این توانایی به شایستگی استفاده کنیدو بتوانید یکی از سهمیه های المپیک را به نام خود ثبت کنید.
تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر بانوان با ترکیب نجمه سازنجیان، کیانا باقرزاده، فائزه رفیعی و پریماه برزگر و با هدایت نسرین رضایی در جام جهانی یونان شرکت می کند. به همین منظور این تیم روز پنجشنبه تهران را به مقصد آتن ترک می کند.
بانوان  شمشیرباز ایران طی روزهای 10 و 11 بهمن دیدارهای انفرادی خود در جام جهانی یونان را برگزار می کنند و 12 بهمن ماه نیز در بخش تیمی به مصاف حریفان شان می روند.
این برای نخستین بار است که تیم ملی شمشیربازی بانوان در مسابقات جام جهانی شرکت می کند.

اضافه کردن نظر


حالت های رنگی