امروز: شنبه 04 اسفند 1397 برابر با 24 فوریه 2019

برنامه تورنمنت بین المللی تکواندوی امارات اعلام شد

تورنمنت بین المللی تکواندوی امارات از روز پنجشنبه (16 بهمن‌ماه) با مبارزات تکواندوکاران اوزان 58- و 80- کیلوگرم در سالن فجیره آغاز و شنبه (18 بهمن‌ماه) به پایان خواهد رسید.
 
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون تکواندو، تورنمنت بین المللی تکواندوی امارات (G1) از روز پنجشنبه (16 بهمن‌ماه) به مدت 3 روز در سالن "فجیره" برگزار خواهد شد که 16 نماینده از کشورمان به دیدار رقبای خود می‌روند.

بر اساس برنامه اعلام شده، وزنکشی اوزان 58- و 80- کیلوگرم روز چهارشنبه (15 بهمن‌ماه) از ساعت 17 تا 19 و جلسه سرپرستان و داوران مسابقات، در همین روز از ساعت 18 به وقت محلی انجام می شود و تمرین تیم ها در این مدت در محل سالن های تمرین، برنامه ریزی شده است.

پنجشنبه، 16 بهمن‌ماه، در اولین روز مسابقات مبارزات اوزان 58- و 80- کیلوگرم پیگیری می‌شود که از تیم کشورمان، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی (وزن دوم)، فرزاد عبدالهی و میلاد بیگی ( وزن ششم) به مصاف حریفانشان خواهند رفت.

روز دوم مسابقات (جمعه - 17 بهمن‌ماه)، مبارزات اوزان 54-، 74- کیلوگرم برگزار خواهد شد که نمایندگان ایران، محمدکاظمی، آرمین هادی پور، هادی مستعان (وزن اول)، علیرضا نصرآزادانی و مسعود حجی زواره (وزن پنجم) هستند.

شنبه (18 بهمن‌ماه) و در روز پایانی این رقابتها، ایران 7 نماینده در اوزان 63-، 68-، 87- و 87+ کیلوگرم دارد و سینا بهرامی (وزن سوم)، محمد باقری معتمد، بهنام اسبقی (وزن چهارم)، مهدی خدابخشی و امید عمیدی (وزن هفتم)، سجاد مردانی و مرتضی شیری (وزن هشتم) بر روی شیاپ چانگ می‌روند.

هدایت تیم ملی تکواندوی کشورمان برعهده بیژن مقانلو (سرمربی)، مهدی بی باک و مهرداد یوسفی (مربی) است.

طبق برنامه؛ مسابقات از ساعت 9 صبح به وقت محلی آغاز می شود.

تورنمنت بین‌المللی فجیره امارات G1 است و به نفر اول 10 امتیاز، نفر دوم 6 امتیاز و نفرات سوم 3.6 امتیاز در راه کسب سهمیه المپیک 2016 تعلق خواهد گرفت.

اردونشینان تیم‌ملی تکواندوی کشورمان سه شنبه (14 بهمن‌ماه) راهی امارات می‌شوند و یکشنبه (19 بهمن‌ماه) به ایران بازخواهند گشت.

 

اضافه کردن نظر


حالت های رنگی