امروز: شنبه 29 دی 1397 برابر با 20 ژانویه 2019

مردم باید پاسخ چک سفید امضایشان به اصلاح طلبان را ببینند

عارف:
مردم باید پاسخ چک سفید امضایشان به اصلاح طلبان را ببینند
رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: مردم باید نتیجه اعتماد خود را به اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی مجلس و شورا به ویژه در تغییر مدیریت شهری ببینند.
«محمدرضا عارف» در نشست مشترک اعضای هیات رییسه فراکسیون امید، شورای عالی اصلاح طلبان، شورای شهر و مجمع نمایندگان تهران با اظهار تاسف از بی ثباتی در مدیریت شهری، افزود: اعضای شورای شهر تهران و اکثر کلان شهر‌ها به واسطه حضور در لیست امید این شورا توانستند رای بیاورند، اشتباه است که تصور کنند عقبه حزبی آن‌ها باعث رای آوری آن‌ها شد هر چند تعدادی از آنان عضو هیچ حزبی نبودند.
وی خاطرنشان کرد: انتظار بود در مباحث کلان مدیریت شهری همچون انتخاب شهردار با شورای عالی اصلاح طلبان، مشورت‌های لازم می‌شد اگر این مشورت‌ها انجام می‌شد مطمئنا مجبور به تغییر شهردار در کمتر از یک سال نمی‌شدیم.
رییس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس با یادآوری در پیش بودن انتخاب شهردار تهران، به اعضای شورای شهر توصیه کرد در انتخاب شهردار جدید به مقبولیت عمومی، چهره ملی، تخصص، کارآمدی، پاکدستی، اشراف کامل به حوزه مدیریت شهری و پایبندی به گفتمان اصلاح طلبی توجه جدی داشته باشند.
وی ادامه داد: مردم باید نتیجه اعتماد خود را به اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس و شورای شهر به ویژه در تغییر مدیریت شهری ببینند.

اضافه کردن نظر


حالت های رنگی