امروز: شنبه 04 اسفند 1397 برابر با 24 فوریه 2019

چاقو کشیدن بر روی خادم امام رضا(ع) در مسجد جامع سبزوار

چاقو کشیدن بر روی خادم امام رضا(ع) در مسجد جامع سبزوار
یکی از خدام حرم رضوی اهل سبزوار و مقیم مشهد، هفته گذشته در صحن مسجد جامع شهر سبزوار مورد حمله و ضرب و شتم شدید قرار گرفت.
هفته گذشته یکی از خدام حرم رضوی، پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در مسجد جامع، هنگام خروج از صحن مسجد، از امام جمعه سبزوار درباره علت کم توجهی هیئت امنای مسجد به تعمیر و نگهداری آن سوال می کند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سبزوار  به نقل از شاهدان عینی، طرح این سوال با لحنی آرام و بسیار مودبانه، با واکنش تند حاج آقای ابراهیمی مواجه شده و وی با ایجاد سر و صدا و پرخاشگری اقدام به برخورد با این شهروند کرده است.

در حین پرخاشگری امام جمعه محترم، داماد متمول و پرنفوذ وی با تعدادی از همراهان همیشگی خویش سر می رسد و بدون مقدمه، خودسرانه و کاملاً یکطرفه وارد ماجرا می شود و خادم حرم رضوی را هُل می دهد.
تعدادی از نمازگزاران با آگاهی از سابقه برخوردهای این شخص و محافظان او، به خادم حرم رضوی توصیه می کنند که از دریافت پاسخ سوال خود منصرف شود و محل را ترک کند. وی نیز به قصد خروج از مسجد به راه می افتد، اما هنوز چند قدمی از معرکه فاصله نگرفته که مورد اصابت ضربه چاقو و ضرب و شتم شدید محافظان داماد امام جمعه قرار می گیرد.
گرچه شاهدان از سر ترس حاضر به معرفی ضاربان نشدند، ولی نکته اسفناک این ماجرا آنجا است که شواهد و اظهارات افراد مطلع نشان می دهد پس از گذشت چند روز از این رخداد تلخ، نه تنها هیچ کدام از مسئولان شهرستان برای پیگیری موضوع اقدامی انجام نداده اند؛ بلکه برخی از آنان به کتمان ماجرا و پرونده سازی علیه این نمازگزار روی آورده اند.

اضافه کردن نظر


حالت های رنگی