امروز: چهارشنبه 04 مهر 1397 برابر با 26 سبتامبر 2018

تسلط پیشمرگ‌ها بر مناطقی در جنوب کرکوک

به دنبال حمله تروریست‌های داعش به چاه‌های نفت در کرکوک و وقوع درگیری‌ها میان این گروه و پیشمرگ‌ها، نیروهای پیشمرگ موفق شدند کنترل مناطق جنوب کرکوک را در دست گرفته و چاه نفتی "خباز" و همچنین کارکنان این چاه نفتی را که توسط داعش ربوده شده بودند، آزاد کنند. 

لیبرمن: هیچ گریزی از جنگ سوم لبنان نیست

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی با بیان اینکه حزب الله قواعد بازی جدیدی را بر اسرائیل تحمیل کرده است گفت: هیچ گریزی از جنگ سوم لبنان نیست.
آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت گفت: حزب الله قواعد بازی جدیدی را بر اسرائیل تحمیل کرده است و این حزب مصمم‌تر و دارای قدرت تهاجمی بیشتری شده است. 

افتتاح مسجد زنانه در آمریکا

براساس نتایج منتشر شده یک تحقیق در سال 2011، در دوم سوم مساجد آمریکا تعداد زنان نمازگزار از مردان بیشتر است. به همین دلیل برای نخستین بار مسجد ویژه زنان در آمریکا افتتاح شد.

کری: شکست داعش در کوبانی دستاورد بزرگی است

وزیر خارجه آمریکا شکست داعش در کوبانی را مساله‌ای مهم و یک دستاورد بزرگ خواند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، "جان کری"، وزیر خارجه آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی با خوزه آنتونیو میده، همتای مکزیکی و جان برد، همتای کانادایی خود در بوستون آمریکا گفت: شکست داعش در کوبانی حائز اهمیت است و تروریست های داعش مجبور شدند به شکست خود اعتراف کنند. 

حالت های رنگی