امروز: یکشنبه 25 آذر 1397 برابر با 16 دسامبر 2018

اهدای 3 هزار جلد کتاب به کتابخانه عمومی حضرت علیبن ابیطالب (ع) اهر

تبریز-خبرنگار صدای ملت:
تعداد 3000 جلد كتاب توسط انتشارات معتبر كشور به كتابخانه عمومي حضرت علي بن ابيطالب(ع) اهر اهداءشد.
آیتالله عباسعلی قیاسی ضمن اعلام این خبر، افزود: این کتب شامل كتابهای كمك درسي، آمادگي كنكور و كمك آموزشي است که از طرف انتشارات مبتكران، كانون فرهنگي آموزش(قلم چي)، گاج، فائق، نشر الگو، كانون گسترش علوم، خيلي سبز، تخته سياه، انديشه فائق و مهر فائق به همراه تعداد لوح فشرده به كتابخانه عمومي حضرت علي بن ابيطالب(ع) اهر اهداء و آماده استفاده علاقمندان است..
موسس و متولی موسسه الزهراء (س) اهر یادآور شد: پیش از این نیز کتابهای متعددی از سوی ناشران، علما و بزرگان دینی و علمی به این کتابخانه اهداء شده است.
وی تاکید کرد: کتب کتابخانههای شخصی مرحوم صدرایی امام جمعه اسبق اهر، مرحوم آیتالله برقی، مرحوم حجتالاسلام شيخ الاسلامی و دیگر بزرگان شهرستان اهر به این مجموعه اهدا شده تا علاقمندان از کتابهای فوق استفاده کنند.
آیتالله قیاسی افزود: کتابخانه غنی و تخصصی حضرت علی ابن ابيطالب(ع) موسسه الزهرا، بيش از 4 هزار نفر عضو دارد.
 متولی موسسه خيریه الزهرا، گفت: هم اکنون بيش از 28 هزار جلد کتاب در زمينههای مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، دینی و حوزوی در این کتابخانه نگهداری میشود که با تمهيداتی که در این زمينه اندیشيده شده، روزانه این کتابخانه پذیرای دهها نفر از اساتيد،  دانشجویان، دانشآموزان و آحاد مختلف مردم است.
وی افزود: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی همچنين غنیسازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با ارائه برنامههای فرهنگی، قرآنی و کتابخوانی از اهداف این موسسه است.
متولی موسسه الزهراء (س) اهر، افزود: از بين کتب اهدایی دهها جلد کتاب نفيس و نایاب حتی دستنویس وجود دارد که سعی شده از این گنجينه عظيم به نحو شایسته در این کتابخانه نگهداری شود.

اضافه کردن نظر


حالت های رنگی