امروز: دوشنبه 26 آذر 1397 برابر با 17 دسامبر 2018

پروازهای شرکت هواپیمایی "فلای دبی" به اهواز

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی فلای دبی در مسیر اهواز ـ دبی و بالعکس از 23 اسفندماه در فرودگاه اهواز خبر داد.
محمد سعید شرفی در گفت‌‌وگو با ایسنا ، اظهارکرد: پیش از این پروازهای شرکت هواپیمایی ترک کیش ایرلاین در مسیر اهواز ـ استامبول و بالعکس در باند فرودگاه اهواز محقق و برقرار شده بود.

وی افزود: شرکت هواپیمایی فلای دبی با داشتن 44 فروند هواپیما با برد متوسط در هفته‌ 3 پرواز را در مسیر اهواز به دبی و بالعکس انجام خواهد داد که با برقراری این پروازها، خوزستان به صورت غیر مستقیم به 90 نقطه دنیا متصل خواهد شد.
شرفی به برنامه های آینده اداره‌کل فرودگاه‌های خوزستان اشاره و خاطرنشان‌کرد: قصد داریم تا سال 2018 میلادی با پنج شرکت خارجی و بین‌المللی بر اساس استانداردهای جهانی همکاری تا تاثیرات شگرفی بر ایجاد اشتغال، گسترش فرصت‌های گردشگری و فرصت‌های اقتصادی استان شاهد باشیم که برای دستیابی به این اهداف باید سطح کیفیت خدمات فرودگاه اهواز را افزایش داد.

بنا بر اعلام اداره کل فرودگاه‌های خوزستان تیم بازدیدکننده شرکت هواپیمایی فلای دبی از اداره هواشناسی، برج مراقبت پرواز، ایرساید فرودگاه، ایمنی زمینی و آتش نشانی، ترمینال تشریفات اختصاصی (cip) و ترمینال پروازهای خارجی در دست احداث فرودگاه اهواز بازدید کرده و در نهایت این تیم با اعلام رضایت از وضعیت فرودگاه، اولین پرواز خود را در مسیر اهواز به دبی از 23 اسفند ماه آغاز خواهد کرد.

اضافه کردن نظر


حالت های رنگی