امروز: شنبه 29 دی 1397 برابر با 20 ژانویه 2019

عضو شورای‌شهر کرمانشاه:یک پل قرار بود ساخته شود، نه شهر رویایی

وعده چندباره مسئولان شهرداری برای افتتاح پل‌قوسی
عضو شورای‌شهر کرمانشاه:یک پل قرار بود ساخته شود، نه شهر رویایی
عضو شورای‌شهر کرمانشاه با انتقاد از تاخیر یکساله در بهره‌برداری از پل‌قوسی کرمانشاه، گفت: قرار بود یک پل ساخته شود،نه شهر رویایی‌ "پدیده" و قطعا اگر اهتمام جدی پشت این کار بود می‌شد این پل را سر موعد تحویل داد.
محمد شه‌پرست در گفت و گو با ایسنا ، با اشاره به آغاز ساخت پل‌قوسی کرمانشاه از ابتدای شهریور سال 1391 اظهار کرد: طبق زمان‌بندی پروژه، این پل باید ظرف 15 ماه و تا ابتدای سال‌جاری افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسید، اما متاسفانه به علت کوتاهی پیمانکار پروژه افتتاح آن تاکنون یک سال به تاخیر افتاده است.
شه‌پرست در خصوص زمان بهره‌برداری این پروژه اظهار کرد: با توجه به اینکه تاکنون چندین‌بار از سوی شهردار سابق و معاونین شهرداری وعده افتتاح این پل در زمانهای مختلف به مردم داده شده است، در حال‌حاضر به طور قطع نمی‌توان تاریخی را برای اتمام این پل تعیین کرد.
این عضو شورای‌شهر کرمانشاه با اشاره به نزدیکی تعطیلات نوروزی و ورود گرشگران به شهر کرمانشاه اظهار کرد: افتتاح پل قوسی تا نوروز می‌توانست علاوه بر زیباکردن چهره‌شهر، بار ترافیکی منطقه پل ولایت را نیز تا حدزیادی کم کند.
شه‌پرست با اشاره به استعفای شهردارکرمانشاه اظهار کرد: سرپرست جدید با توجه به روحیه اجرایی که دارد اتمام پل قوسی را جزو اولویت‌های کاری خود قرار داده و سعی دارد تا این پل را تا پیش از نوروز 1394 به بهره‌برداری برساند.
این عضو شورای‌شهر کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: با تلاش مضاعف مجموعه‌شهرداری پل قوسی تا پیش از عید نوروز به بهره‌برداری برسد.
وی اظهار کرد: اگر اهتمام جدی پشت ساخت این پل وجود داشت، این پل را می‌شد در زمان مقرر ساخت و تحویل مردم داد، زیرا هدف ساخت یک پل بود، نه شهر رویایی پدیده.
شه‌پرست در ادامه در خصوص پروژه‌های نیمه‌تمام در سطح‌شهر اظهار کرد: اینکه در یک شهر پروژه‌های عمرانی بسیاری در حال انجام باشد مطلوب است، اما به شرط آنکه این پروژه‌ها فعال بوده و کار در آنها جریان داشته باشد.
وی تصریح کرد: قطعا اینکه پروژه‌های نیمه‌تمام بسیاری در سطح‌شهر به علت کمبود بودجه و پیمانکاران ضعیف غیرفعال است، علاوه بر اینکه مردم شهر کرمانشاه را خسته کرده علامت سوالی در ذهن گردشگران نوروزی ایجاد خواهد کرد.

اضافه کردن نظر


حالت های رنگی