امروز: یکشنبه 05 اسفند 1397 برابر با 24 فوریه 2019

پیش‌بینی افزایش ۲۰ درصدی مسافران نوروزی اصفهان

فرماندار شهرستان اصفهان :

پیش‌بینی افزایش ۲۰ درصدی مسافران نوروزی اصفهان

فرماندار شهرستان اصفهان در نشست ستاد خدمات سفر اصفهان با اشاره به سفر مردم از سراسر کشور به شهر اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر بیش از سه دستگاه اجرایی در زمینه فراهم‌سازی امکانات لازم برای مسافران تلاش می کنند.
 
وی افزود: در سال گذشته سالانه 150 هزار نفر مسافر راهی شهر اصفهان شدند و برای نوروز امسال نیز زمینه اسکان روزانه 150 هزار نفر مسافر در اصفهان فراهم شده است.


 
فضل‌الله کفیل تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، امسال هیچ چادرخوابی در اصفهان نداریم و زمینه اسکان مسافران نورزی در اصفهان فراهم شده است.
 
وی بیان داشت: در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته تا مسافران از اماکن تاریخی و گردشگری شهر اصفهان دیدن کنند و برنامه‌ریزی برای بازدید از مکان‌های تاریخی شرق اصفهان نیز صورت گرفته است.
 
کفیل با بیان اینکه سال گذشته 5 هزار نفر از کویر ورزنه و مکان‌های تاریخی شهر اصفهان دیدن کردند، ادامه داد: سال گذشته در نوروز بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر مسافر نوروزی به اصفهان سفر کردند و امسال نیز این میزان افزایش می‌یابد.
 
وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، اقدامات لازم در زمینه اسکان مسافران انجام شده و زمینه باز ماندن رودخانه زاینده‌رود برای مسافران نوروزی نیز فراهم می‌شود.

شایان ذکراست دیار نصف جهان با دارا بودن آثار و ابنیه تاریخی هر ساله در ایام نوروز میزبان مسافران و گرشگرانی است که پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی را مقصد سفرهای نوروزی خود قرار داده اند و به همین منظور ستاد خدمات سفر اصفهان، امکانات لازم را برای مسافران و گردشگران فراهم می کند.

اضافه کردن نظر


حالت های رنگی