امروز: چهارشنبه 04 مهر 1397 برابر با 26 سبتامبر 2018

امحای 2 تن مواد غذایی فاسد درجزیره کیش

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش خبرداد
 امحای 2 تن مواد غذایی فاسد درجزیره کیش  
جزیره کیش- خبرنگار صدای ملت:-
بیش از2تن مواد غذایی فاسد پس از نمونه برذاری وتایید آن در جزیره کیش معدوم شد.

  دکترمحمدرضا رضانیا در مورد نظارت بر مراکز توزیع مواد غذایی و رستوران ها گفت: درمدت اجرای طرح نوروزی ، کارشناسان و بازرسان نظارت های خود برمراکز توزیع مواد غذایی را افزایش داده اند تا هیچگونه مواد غذایی مشکل دار و یا تاریخ مصرف گذشته در چرخه مصرف قرار نگیرند .

"تونل کبیر کوه" تحول بزرگی در راههای جنوب استان ایلام خواهد گذاشت

مدیر کل راه وشهرسازی استان:

"تونل کبیر کوه" تحول بزرگی در راههای جنوب استان ایلام خواهد گذاشت
ایلام –خبرنگار صدای ملت:

مدير كل راه وشهرسازي استان ايلام به همراه مهندس فيلي مدير كل دفتر نگهداري راه و ابنيه فني،نماينده استان در مجلس شوراي اسلامي و فرماندار آبدانان از پروژه هاي راه وشهرسازي اين شهرستان بازديد كردند.

بازديد سفراي چند كشور خارجي از بيمارستان كيش

در راستای هدف توسعه گردشگري سلامت  در جزیره کیش صورت گرفت
بازديد سفراي چند كشور خارجي از بيمارستان كيش
جزیره کیش- خبرنگار صدای ملت:
سفراي كشورهاي آذربایجان، سنگال ، تاجیکستان و کوموردر راستای هدف گردشگری سلامت و ارزيابي توسعه گردشگري سلامت از  بخش های مختلف بيمارستان تخصصی وفوق تخصصی جزیره كيش بازديد كردند.
 سفراي اين كشورها به همراه هياتي از فعالان ورایزنان اقتصادي ایران در كشورهاي خارجي از بخش هاي مختلف بيمارستان كيش اعم از اتاق های عمل،

نقش" میر مهنا" در مبارزه با اشغالگران خلیج فارس

گذری بر تاریخ                 

نقش" میر مهنا" در مبارزه با اشغالگران خلیج  فارس

میرمهنا از مبارزان وحکمرانان جنوب ایران در سال 1130 هجری قمری بود که برای بیرون راندن کشتی های کشورهای استعمارگر انگلستان ،هلند وپرتغال  در خلیج فارس جنگ ها ومبارزات  زیادی کرد
یکی از مهمترین کارهای میرمهنا بندرریگی، نخست شکست هلندی ها وبیرون راندن آنها از جزیره خارک بود. او ضابط بندر ریگ از توابع شهرستان  بندر گناوه بود که به راهزنی دریایی شهرت داشت وبیشتر به کشتی های کشورهای استعمارگر انگلستان، هلند وپرتغال حمله می کرد وگاهی نیز آنها را به آتش می کشید وهدف اصلی او بیرون راندن آنها از جزایر ایرانی در خلیج فارس بود.

استاندار ایلام: مرز دوم ورود به عراق در ایلام به‌زودی افتتاح می‌شود

استاندار ایلام از افتتاح مرز دوم خروجی به کشور عراق در شهرستان دهلران استان ایلام خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، محمدرضا مروارید، در نشست شورای اداری استان اظهار کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام‌شده در خصوص افتتاح مرز در شهرستان مرزی دهلران اکنون دولت مرکزی عراق با این امر موافقت کرده است.
وی افزود: مشاور استاندار به‌منظور اعلام این موافقت به استان سفر کرد و قرار شد سه‌ نقطه در شهرستان مرزی دهلران از سوی استان پیشنهاد شود تا در صورت بررسی و تأیید یک نقطه به‌عنوان مرز افتتاح شود. 

معرفی هنرمندان برتر اولین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی درکیش

جزیره کیش-خبرنگار صدای ملت:
اولین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی کیش با معرفی نفرات برتر در تاریخ یازدهم اسفند طی مراسمی در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس  به کار خود پایان داد.
 سید مجتبی موسوی دبیر این سمپوزیوم ضمن تشکر وقدردانی از حمایت مدیران و مسئولان جزیره کیش و کلیه کسانی که در برگزاری سمپوزیوم مجسمه سازی کیش نقش داشتند گفت: با حمایت مسئولان رویدادی دیگر به رویداد های ملی کشورمان افزوده شد .

اهدای 3 هزار جلد کتاب به کتابخانه عمومی حضرت علیبن ابیطالب (ع) اهر

تبریز-خبرنگار صدای ملت:
تعداد 3000 جلد كتاب توسط انتشارات معتبر كشور به كتابخانه عمومي حضرت علي بن ابيطالب(ع) اهر اهداءشد.
آیتالله عباسعلی قیاسی ضمن اعلام این خبر، افزود: این کتب شامل كتابهای كمك درسي، آمادگي كنكور و كمك آموزشي است که از طرف انتشارات مبتكران، كانون فرهنگي آموزش(قلم چي)، گاج، فائق، نشر الگو، كانون گسترش علوم، خيلي سبز، تخته سياه، انديشه فائق و مهر فائق به همراه تعداد لوح فشرده به كتابخانه عمومي حضرت علي بن ابيطالب(ع) اهر اهداء و آماده استفاده علاقمندان است..
موسس و متولی موسسه الزهراء (س) اهر یادآور شد: پیش از این نیز کتابهای متعددی از سوی ناشران، علما و بزرگان دینی و علمی به این کتابخانه اهداء شده است.

پروازهای شرکت هواپیمایی "فلای دبی" به اهواز

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی فلای دبی در مسیر اهواز ـ دبی و بالعکس از 23 اسفندماه در فرودگاه اهواز خبر داد.
محمد سعید شرفی در گفت‌‌وگو با ایسنا ، اظهارکرد: پیش از این پروازهای شرکت هواپیمایی ترک کیش ایرلاین در مسیر اهواز ـ استامبول و بالعکس در باند فرودگاه اهواز محقق و برقرار شده بود.

حالت های رنگی