خانه / اجتماعی / انهدام کمپین‌ها و شبکه‌های کشف حجاب در سراسر کشور

انهدام کمپین‌ها و شبکه‌های کشف حجاب در سراسر کشور

رئیس پلیس پایتخت خبر داد؛
انهدام کمپین‌ها و شبکه‌های کشف حجاب در سراسر کشور
رئیس پلیس تهران گفت: باندها و شبکه‌های سازمان‌یافته در فضای مجازی و حقیقی برای زدودن جایگاه عفاف و حجاب در تلاش هستند که به لطف خدا آنها را منهدم کردیم.
سردار حسین رحیمی، در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر در پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اظهار کرد: تلاش نیروی انتظامی در حوزه امر به معروف این است که از اقدامات جدی دشمن برای زدودن عفاف و حجاب جلوگیری کند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: باندها و شبکه‌های سازمان‌یافته در فضای مجازی و حقیقی برای زدودن جایگاه عفاف و حجاب در تلاش هستند و فعالیت آنها در طول این سال ها به‌نسبت افزایش پیدا کرده، نه به حجاب اجباری، چهارشنبه‌های سفید و هشت مارس را ایجاد کردند اما به‌لطف خدا تمام آنها منهدم شدند.
وی تصریح کرد: به‌دلیل اقدامات اثرگذار دستگاه‌های مختلف و مخصوصاً پلیس صدای دشمنان درآمده، اصلاً و ابداً این‌گونه فکر نمی‌کنیم که بی‌حجابی همه جا را گرفته، اصلاً این‌گونه نیست، ما پیرو حسین‌بن علی(ع) هستیم که در دقایق پایانی زندگی درحالی که صدها سنگ و نیزه به جان مبارک ایشان فرو آمد به قاتل خود تذکر داد.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: ما پیرو امام خمینی(ره) هستیم که در روزهای اوج قدرت شاه، با دست خالی، بزرگ‌ترین انقلاب تاریخ را از همین مسیر امر به معروف و نهی از منکر رقم زد، اصلاً و ابداً در مسیر مبارزه با افرادی که بخواهند عفاف را از جامعه بزدایند، کوتاه نمی‌آییم.
رحیمی با اشاره به تقسیم تهران به ۱۲ بلوک و افزایش وسیع گشت های امنیت اخلاقی با رویکرد ایجابی، گفت: به همکاران ما توهین می‌شود و حتی کتک می‌خورند اما ایستاده‌اند و اقصی نقاط پایتخت را پوشش دادیم.
رئیس پلیس پایتخت متذکر شد: در طرح ناظر یک هیچ برخورد تند با خانم هایی که کشف حجاب داخل خودرو داشتند، نکردیم.
وی ادامه داد: با قاطعیت با کسانی که بخواهند در اماکن عمومی فرهنگ بی‌حیایی را گسترش دهند، مقابله می‌کنیم، اکنون ۱۱ پاساژ بزرگ تهران تحت پوشش قرار دارد، ما پاسدار خون شهدای انقلاب هستیم، امروز که دشمن جنگ تمام‌عیار را در تمام زمینه‌ها روانه جامعه ما کرده، کوتاه نخواهیم آمد.
این مقام انتظامی متذکر شد: در فضای مجازی با کنترل و رصد اطلاعات، ضربات جدی به باندهایی که در این زمینه کار می‌کنند، وارد کردیم، باندهایی متلاشی شدند که در تمام کشور فساد اخلاقی درست می‌کردند و این برخوردها با جدیت ادامه دارد، امر به معروف و نهی از منکر واجب است و باید فرهنگ فریضه توسعه و ترویج امر به معروف و نهی از منکر ادامه پیدا کند.
رحیمی عنوان داشت: تمام همکاران در پلیس راهنمایی و رانندگی موظف هستند با بی‌حجابی برخورد کنند، به‌شدت با افرادی که بخواهند شرب خمر کرده و پشت فرمان بنشینند، برخورد می‌کنیم و امروز دستگاه قضا از پلیس حمایت جدی می‌کند.

همچنین ببینید

شماره ۱۵۹۲ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۹۰ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۹ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۷ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۳ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۱ روزنامه صدای ملت