خانه / اقتصادی / شعبه خرم آباد بانک پارسیان میزبان برنده جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی طرح کیان پارسیان

شعبه خرم آباد بانک پارسیان میزبان برنده جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی طرح کیان پارسیان

شعبه خرم آباد بانک پارسیان
میزبان برنده جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی طرح کیان پارسیان

با حضور مدیر روابط عمومی بانک پارسیان، آیین قدردانی و اهدای جایزه برنده ۵۰۰ میلیون ریالی قرعه کشی مرحله دوم طرح کیان پارسیان روز پنج شنبه ۱۱ مهر ماه در محل شعبه خرم آباد برگزار و این جایزه به سید حاجی علی منصوری پور، یکی دیگر از برندگان این طرح اهدا شد.
مریم وحیدنیا، مدیر روابط عمومی بانک پارسیان در حاشیه این مراسم به خبرنگار صدای ملت گفت : بر اساس این طرح، برندگان قرعه کشی تعداد ۱۰ فقره کمک هزینه خرید خودرو داخلی هر کدام به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال از شهرستان‌های ساوه ، اهواز، مشهد، خرم آباد، زابل و ۵ نفر از تهران هدایای خود را دریافت کردند.
مریم وحیدنیا در خصوص طرح کیان بانک پارسیان خاطر نشان کرد: طرح کیان در راستای تشویق پذیرندگان دستگاه کارت خوان متصل به حساب پارسیان اجرا شده است. وی در خصوص امتیاز دهی طرح کیان بانک پارسیان به پذیرندگان گفت: مبنای امتیاز هر یک از پذیرندگان متناسب با حداقل مانده روزانه سپرده متصل به دستگاه کارت خوان و مجموع امتیاز مشتریان در دوره زمانی طرح در قرعه‌کشی تاثیربسیار مهمی داشته است.مدیر روابط عمومی بانک پارسیان، تصریح کرد: دارندگان دستگاه متصل به حساب بانک پارسیان با حفظ و افزایش موجودی می‌توانند در طرح‌های بانک شرکت و از مزایا و تسهیلات جدید این بانک استفاده کنند.مریم وحیدنیا در ادامه به طرح های دیگر این بانک که برای مشتریان تاثیر گذار است اشاره کرد و گفت: یکی از این طرح ها، طرح نوید پارسیان (بسته اعتباری فعالان تجاری) ویژه تمامی کسب و کارهای با ماهیت حقیقی یا حقوقی که دارای فعالیت تولیدی، خدماتی و بازرگانی هستند می باشد که می توانند از این طرح بهره مند شوند. ازجمله مزایای این طرح برای پذیرندگان دستگاه های کارت خوان و دارندگان حساب جاری برخورداری از ضریب جذب تسهیلات، تسهیلات ارزان قیمت است. طرح دیگری که وی به آن اشاره کرد، پژواک پارسیان بود که مشتریان با دریافت تسهیلات ارزان در قبال سپرده گذاری می توانند تا ۸۵ درصد سپرده از تسهیلات ارزان قیمت با نرخ های ۴ تا ۱۲ درصد با حفظ سود سپرده و بازپرداخت یک تا پنج سال استفاده کنند. در ادامه این مراسم رییس شعبه خرم آباد بانک پارسیان در خصوص ارائه خدمات به مشتریان گفت: در بانک پارسیان کلیه خدمات ریالی و ارزی از جمله اعتبارات اسنادی ریالی و ارزی واردات و صادرات به مشتریان ارائه می شود. کیارش یاراحمدی گفت:در سال جاری بانک پارسیان تسهیلات ویژه ای در قالب طرح های نوید و پژواک برای رونق تولید واقتصادی کشور در اختیار فعالان اقتصادی وکارآفرینان بانک قرار داده است. وی تصریح کرد:متقاضیان دارای حساب جاری می توانند در قالب طرح نوید تسهیلات با نرخ ۸ درصد یا ۱۸ درصد دریافت کنند. رییس شعبه خرم آباد بانک پارسیان گفت: برنامه شعب و همکاران این است که بتوانند به نحو احسن به مردم شهر خرم‌آباد و استان لرستان خدمات اعتباری ریالی و ارزی ارائه دهند.
خیلی خوشحالم که به بانک پارسیان اعتماد کردم
در ادامه این مراسم، گفت وگویی با سید حاجی علی منصوری پور برنده خوش شانس ۵۰۰ میلیون ریالی طرح کیان انجام دادیم که در ادامه می خوانید :
در چه صنف و حرفه ای مشغول به کار هستید؟
قریب به ده سال است که شغل میوه فروشی دارم و در این حرفه مشغول به کار هستم.
چگونه با خبر شدید که در قرعه کشی جوایز مرحله دوم طرح کیان بانک پارسیان برنده ۵۰ میلیون تومان کمک هزینه خرید خودرو شده اید؟
از طریق تماس تلفنی روابط عمومی بانک پارسیان با خبر شدم که اصلاً باور نداشتم و فکر می‌کردم که از طرف دوستان با من شوخی می‌کنند .ولی وقتی صحبت های طرف مقابل را خوب گوش دادم، دیگر باور داشتم که واقعیت دارد. خیلی خوشحال شدم و هیچ گاه آن لحظه را فراموش نخواهم کرد.
چگونه با طرح کیان بانک پارسیان آشنا شدید؟
از طریق راهنمایی دوستان و آشنایان که کارتخوان پارسیان داشتند با این طرح آشنا شدم و این طرح را انتخاب کردم.
از خدمات دهی بانک پارسیان رضایت دارید؟
بله رضایت کامل دارم و خوشحالم که به این بانک اعتماد کردم. به تمام دوستان و مردم توصیه می کنم برای سپرده گذاری و افزایش تراکنش، بانک پارسیان را انتخاب کنند تا از خدمات و مزایای ارزنده و جوایز و هدایای ارزشمند بانک پارسیان بهره مند شوند.

همچنین ببینید

شماره ۱۵۹۲ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۹۰ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۹ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۷ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۳ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۱ روزنامه صدای ملت