خانه / استانها / احمدحسین فتایی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی لرستان شد

احمدحسین فتایی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی لرستان شد

با حکم وزیر؛
احمدحسین فتایی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی لرستان شد
«احمد حسین فتایی» با حکم وزیر به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان منصوب شد.
«سید عباس صالحی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درحکم انتصاب «احمدحسین فتایی» خاطر نشان کرده است : نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنرپرور استان لرستان در مسیر رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.
روزنامه صدای ملت انتصاب شایسته آقای فتایی به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان را تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان موفقیت روزافزون ایشان درخدمتگذاری مستمر در این عرصه مهم را مسالت می‌نماید. با توجه به اینکه مطبوعات و رسانه ها به عنوان مهمترین ابزار اطلاع رسانی در دنیای امروز نقش بسیار مهمی در جامعه ایفا می کنند ، ضروری است ؛کمبودها و نارسایی هایشان مورد توجه ویژه قرار گیرد و نسبت به رفع آنها اقدامات لازم به عمل آید تا بتوانند به درستی به وظیفه خطیر اطلاع رسانی خود عمل کنند .
از آنجا که حال و روز مطبوعات حرفه ای ، خوب نیست ،شایسته است مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی چاره اساسی برای رهایی آنها از کمند مشکلات عدیده بیاندیشد.

همچنین ببینید

شماره ۱۵۹۲ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۹۰ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۹ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۷ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۳ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۸۱ روزنامه صدای ملت