خانه / سیاسی / آنقدر فهم داریم که وضعیت امروز مردم را درک کنیم

آنقدر فهم داریم که وضعیت امروز مردم را درک کنیم

سرلشگر صفوی:
آنقدر فهم داریم که وضعیت امروز مردم را درک کنیم
دستیار ویژه و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اگر ملت ایران بر حمایت برخیزند و از قوای سه‌گانه و اقتصاد مقاومتی و تصمیمات کلان حمایت کنند به طور قطع از این شرایط و وضعیت هم عبور خواهیم کرد.
سرلشگر صفوی با بیان اینکه هنوز فرانسوی‌ها، انگلیسی‌ها آمریکایی و آلمانی‌ها نمی‌دانند که دولت‌هایشان در زمان جنگ با ملت ایران چه کردند گفت: در حمله به فاو از آنجایی که خلبان‌های عراقی آموزش کار با جنگنده‌های فرانسوی را نداشتند فرانسه خلبان به آنها اجاره داد تا بتوانند با آن جنگنده‌ها فاو را بمباران کنند.
وی افزود: وقتی هموطنان‌مان برای مداوای آثار بمب‌های شیمیایی به بن در آلمان مراجعه کردند پزشکان آلمانی تاثیر عامل شیمیایی را به عراقی‌ها گزارش می‌دادند که کدام عامل شیمیایی تاثیر بیشتری بر انسان دارد.
مشاور رهبری ادامه داد: تمام این اطلاعات را آلمانی‌ها و انگلیسی‌ها به عراقی‌ها گزارش می‌دادند که اسناد آنها موجود است و باید این موضوعات را اطلاع‌رسانی کنیم.
وی ادامه داد: اگر ملت ایران بر حمایت برخیزند و از قوای سه گانه و اقتصاد مقاومتی و تصمیمات کلان حمایت کنند به طور قطع از این شرایط و وضعیت هم عبور خواهیم کرد.
سرلشگر صفوی با بیان اینکه در اول جنگ دشمن بر ما برتری داشت گفت: ما به خدا توکل کرده بودیم و به کمک‌های خداوند هم اعتقاد داشتیم الان هم خدا همان خدا است و رهبری هم ۳۰ سال است که با قدرت ایستاده است و می‌توانیم از این شرایط عبور کنیم.

همچنین ببینید

شماره ۱۶۸۳ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۷۹ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۷۷ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۷۵ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۷۳ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۷۰ روزنامه صدای ملت