آخرین خبرها
خانه / بین الملل / گرسنگی و جنگ نمی‌تواند به اراده و ایمان ما خدشه‌ای وارد کند

گرسنگی و جنگ نمی‌تواند به اراده و ایمان ما خدشه‌ای وارد کند

دبیرکل حزب الله لبنان:
گرسنگی و جنگ نمی‌تواند به اراده و ایمان ما خدشه‌ای وارد کند
دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: به آمریکایی ها، صهیونیست ها و همه توطئه گران می گوییم ما قومی هستیم که نه محاصره نه گرسنگی و نه جنگ نمی تواند به اراده و ایمان ما آسیب و خدشه ای وارد کند
سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت شب دهم ماه محرم شب عاشورای حسینی که به صورت زنده و ویدئو کنفرانس در مجتمع سید الشهدای ضاحیه جنوبی بیروت پخش می‌شد، گفت: ما وارد نبرد بزرگ، خطرناک و سختی که در پیش داریم، خواهیم شد. امروز آمریکا، اسرائیل و دست نشانده‌های آنان (آمریکا و اسرائیل) قصد دارند خیمه گاه و محور ما را محاصره کنند.
سید مقاومت افزود: اما فرمانده این خیمه گاه امام خامنه‌ای دام ظله الشریف و مرکز این خیمه گاه جمهوری اسلامی ایران است که با محاصره، گرسنگی و جنگ تهدید می‌شود، آنگونه که عمر ابن سعد در روز دهم ماه محرم با خیمه گاه امام حسین (ع) کرد. این خیمه گاه ما و این امام ما و این رهبر ما و این حسین ماست. در این نبرد جایی برای بی طرفی وجود ندارد، یا باید با حسین باشی و یا با یزید. نبرد و تقابل، دوباره و از نو در حال تکرار شدن است.
سید حسن نصرالله خاطرنشان کرد: من و شما ان شاء الله مصمم هستیم آن گونه که به خداوند عز و جل از دهه‌ها پیش وعده داده ایم که در مسیر حسین حرکت کنیم و از تهدیدات، خطرات، تهدید به جنگ و تهدید به گرسنه نگه داشتن و اعمال تحریم‌ها و رعب افکنی‌ها نهراسیم. ما امشب و فردا به ترامپ و آمریکایی‌ها – نمایندگان آن‌ها در لبنان نیز می‌توانند بیایند و ببینند- و به نتانیاهو و صهیونیست‌ها و همه توطئه گران علیه ما می‌گوییم ما قومی هستیم که نه محاصره، نه گرسنگی، نه تشنگی، نه ترس و نه جنگ نمی‌تواند به اراده، عزم، باور و ایمان ما آسیب و خدشه‌ای وارد کند.
دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد: اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید، به او می‌گوییم‌ ای سید و امام ما، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می‌شویم، سپس سوزانده می‌شویم، سپس در هوا پراکنده می‌شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می‌شود،‌ ای فرزند حسین، تو را تنها نخواهیم گذاشت.

همچنین ببینید

کاخ سفید احتمال دیدار بین ترامپ و روحانی را رد نکرد

کاخ سفید احتمال دیدار بین ترامپ و روحانی را رد نکرد کاخ سفید احتمال ملاقات …

یونیسف اطلاعات شخصی ۸ هزار نفر را در اینترنت لو داد

با ارسال ایمیل به ۲۰هزار نفر؛ یونیسف اطلاعات شخصی ۸ هزار نفر را در اینترنت …

سپاه یک شناور خارجی حامل سوخت قاچاق را توقیف کرد

سپاه یک شناور خارجی حامل سوخت قاچاق را توقیف کرد سپاه پاسداران یک شناور خارجی …

اروپایی‌ها پذیرفته‌اند ۱۵ میلیارد دلار را در سه قسط به صندوق اینس‌تکس بریزند

ذوالنور: اروپایی‌ها پذیرفته‌اند ۱۵ میلیارد دلار را در سه قسط به صندوق اینس‌تکس بریزند نماینده …

افزایش قیمت سوخت درآمریکا واوج‌گیری جهانی بهای نفت

حمله انصارالله یمن به تاسیسات نفتی عربستان موجب شد؛ افزایش قیمت سوخت درآمریکا واوج‌گیری جهانی …

شماره ۱۴۳۷ روزنامه صدای ملت