آخرین خبرها
خانه / استانها / تامین روشنایی جاده شهید کلانتری تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد

تامین روشنایی جاده شهید کلانتری تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد

تامین روشنایی جاده شهید کلانتری تا پایان سال جاری به اتمام می رسد

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از بهره برداری از ۱۲۹ پروژه برق رسانی در استان خبر داد و گفت: اجرای تامین روشنایی جاده شهید کلانتری تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
اکبر حسن بگلو در جمع خبرنگاران با قدردانی از اصحاب رسانه که در عرصه مدیریت مصرف در پیک بار و فصل تابستان با شرکت توزیع نیروی برق استان همکاری داشتند، از بهره برداری از ۱۲۹ پروژه برق رسانی به مناسبت هفته دولت خبر داد و افزود: بهره برداری از تعداد ۹ پروژه برق رسانی در روستا‌های نفتو، زنکره، داشلی بولاغ، عربین کندی، مسجدلو، مجنون به به جیک، جعفرآباد، کانی محمدعلی و چیچکلو در شهر‌ستان های چالدران، خوی، بوکان و تکاب اجرا خواهد شد.
این مقام مسئول ادامه داد: ضریب نفوذ برق رسانی در روستا با نسبت خانوار، ۹۸/۹۹ است که از ۱۸ روستای نوار مرزی فاقد برق، ۹ روستا ساکن دائمی ندارند یا زیر سه خانوار دارند که در صورت بازگشت خانوارها به این روستاها کار برق رسانی آنها نیز انجام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تامین روشنایی جاده شهید کلانتری جزو وظایف این شرکت نیست، تصریح کرد: با جلساتی که در استانداری برگزار شد و پیرو دستور مقام عالی استان، یک میلیارد و ۳۱۵ میلیون تومان اعتبار برای تامین روشنایی این جاده تامین شده است که از ۲۲ کیلومتر بدون روشنایی آن، هشت کیلومتر از این پروژه اجرا و قابل بهره برداری است و مابقی تا آخر سال ۹۸ اجرا می گردد.
حسن بگلو در مورد طرح حذف قبوض کاغذی نیز گفت: یک میلیون و ۲۵۷ هزار مشترک برق خانگی، تجاری و صنعتی در استان وجود دارد که ۹۰ درصد این مشترکان شماره همراه خود را برای دریافت قبوض و خدمات در سامانه ثبت کرده‌ اند و با حذف قبوض کاغذی بطور میانگین سالیانه از چاپ و پخش چهار میلیون برگه A4 در استان جلوگیری می شود.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی با اشاره به اتمام پروژه های کمّی در حوزه شهری خاطرنشان کرد: احداث ۹۱ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت هوایی و زمینی، ۱۱۴ دستگاه پست هوایی و ۷۲ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی در راستای افزایش کیفیت و بهبود خدمات رسانی در آذربایجان غربی اجرایی می شود.
ارومیه- خبرنگار: هادی علیزاده

همچنین ببینید

اصل عزاداری پس از عاشورا شروع می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان: اصل عزاداری پس از عاشورا شروع می‌شود آیت‌الله علی خاتمی …

شماره ۱۴۳۶ روزنامه صدای ملت

مردم اگر در پنج – شش ماه توقع شان انجام نشود می‌گویند اینها هم آمدند و هیچ کاری نکردند

معاون اول قوه قضاییه: مردم اگر در پنج – شش ماه توقع شان انجام نشود …

پیشتازی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از بین ۶۴ دستگاه اجرایی حاضر در جشنواره شهید رجایی

پیشتازی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از بین ۶۴ دستگاه اجرایی …

اعطای ۴۹۲ سند تفکیکی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی آذربایجان غربی در طی یک سال گذشته

اعطای ۴۹۲ سند تفکیکی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی آذربایجان غربی در طی …

ایلام در مسیر شهری پویا و با نشاط

افتتاح زیرگذر رسالت نقش مهمی در کاهش بار ترافیکی دارد ایلام در مسیر شهری پویا …