خانه / سیاسی / رحمانی: مماشاتی با متخلفین نداریم

رحمانی: مماشاتی با متخلفین نداریم

رحمانی: مماشاتی با متخلفین نداریم

وزیر صنعت،معدن و تجارت تاکید کرد: مردم نگران تأمین کالاهای اساسی نباشند چرا که بیش از نیاز جامعه این کالاها را ذخیره کرده‌ایم.
رضا رحمانی درباره ذخایر کالاهای اساسی و اینکه گفته می‌شود شرایط تحریمی بر تأمین مایحتاج مردم در ماه‌های آینده تاثیرگذار خواهد بود، گفت: در بحث تأمین کالاهای اساسی و مایحتاج مردم، ذخایر راهبری داریم که آمارها نشان می‌دهد این ذخایر وضعیت بسیار مطلوبی دارند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه ذخایر کالاهای اساسی بسیار خوب است و اقلامی بیشتر از نیاز جامعه ذخیره شده است، بیان کرد: به طور مثال کالای استراتژیکی مانند گندم بیش از آن که تکلیف داریم؛ تأمین کنیم، در ذخایرمان وجود دارد.
وی ادامه داد: این مورد تنها درباره گندم نیست، بلکه سایر کالاها هم همین‌طور است. من هر روز آمار ذخایر را چک می‌کنم و باید بگویم اولاً درخصوص کالاهای اساسی هیچ کمبودی نداریم، ثانیاً این که حتی بیشتر از دورهای قبل مایحتاج جامعه ذخیره شده است.
وزیر صمت تاکید کرد: در تأمین کالاهای اساسی از هیچ نظر نه امروز بلکه ماه‌های آینده نگرانی وجود ندارد و مردم فکر خود را درگیر این موضوع نکنند.
وی ادامه داد: نظرات بر این است که اگر واردات به این شکل صورت گیرد قیمت گوشت قرمز حداقل ۱۶ تا ۲۰ درصد کاهش پیدا خواهد کرد.
رحمانی ادامه داد: همه این موارد را بانک مرکزی جمع بندی کرده و تا این لحظه هم تعدادی از متخلفین را به دادگاه فرستاده است. نکته مهم این است که هیچ مماشاتی با متخلفین نمی‌شود.

همچنین ببینید

شماره ۱۶۰۵ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۰۴ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۰۳ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۰۱ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۹۹ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۹۷ روزنامه صدای ملت