خانه / اجتماعی / اهدا ۷۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق سیل‌زده خوزستان

اهدا ۷۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق سیل‌زده خوزستان

اهدا ۷۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق سیل‌زده خوزستان
مدیرعامل موسسه خیریه شمیم مهرسبحان خبر از اهدای ۷۰ جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق سیل‌زده خوزستان به همت سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ داد.
به گزارش صدای ملت، به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه شمیم مهرسبحان، محمد نورى‌زاده اظهار داشت: ما از نخستین روزهاى وقوع سیل در منطقه حضور یافتیم و با حمایت ویژه خیران چند کامیون مواد شوینده، البسه، مواد غذایی، شیر خشک و پوشاک کودکان، اسباب بازی به دست هموطنان سیل‌زده رساندیم.
وی ادامه داد: در همین راستا با مشارکت اعضاء کمیته‌ها، تیم درمانى در غالب چندین گروه پزشکى جهادى در نقاط مختلف منطقه مستقر شده و اقدام به خدمت‌رسانى کردند.
مدیرعامل موسسه خیریه شمیم مهرسبحان افزود: به لطف خدا با مشارکت گروه‌هاى جهادى، زندگى در مناطق سیل‌زده جریان دارد و به منظور حمایت از خانواده‌هاى بی‌بضاعت و آسیب‌دیده سیل و عمل به دستور شریعت در راستای تشکیل کانون گرم خانواده، به همت سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ تعداد ۷۰ عدد جهیزیه کامل به هفتاد زوج منطقه اهدا می‌شود.
وی با بیان اینکه زوج‌هاى منتخب از ساکنان سوسنگرد، هویزه، بستان، سبهانیه، کوت سید نعیم و ابوحمیظه هستند بیان کرد: جشن روز یکشنبه ساعت ۲۲ در میدان شهردارى سوسنگرد با شعار غدیر، تجلی وحدت، مردم یارى و ولایت‌مدارى برگزار می‌شود که موسسه خیریه شمس نیز در اجراى مراسم یاد شده مشارکت دارد.موسسه خیریه شمس در نظر دارد جهت توانمندسازی و ایجاد اشتغال در منطقه آسیب‌دیده از سیل از اوایل مهرماه سال جارى براى توانمندسازی ۵۰۰ نفر با هزینه‌ای نزدیک به سه میلیارد تومان اقدام کند.

همچنین ببینید

شماره ۱۵۵۰ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۴۹ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۴۸ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۴۷ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۴۶ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۴۵ روزنامه صدای ملت