خانه / استانها / ‌در انتخابات امسال تمام صندوق‌های اخذ رأی باید به مخابرات متصل شوند

‌در انتخابات امسال تمام صندوق‌های اخذ رأی باید به مخابرات متصل شوند

‌در انتخابات امسال تمام صندوق‌های اخذ رأی باید به مخابرات متصل شوند
‌فرماندار شهرستان قرچک گفت: در سال جاری انتخابات را در پیش رو داریم و نیازمند این هستیم که تمام صندوق‌های اخذ رأی به مخابرات متصل شوند.
بهمن خطیبی در حاشیه مراسم افتتاح سامانه متمرکز خدماتی جنوب شرق استان تهران که در مرکز شهید باهنر که با حضور وزیر ارتباطات، نماینده مردم در مجلس برگزار شد، در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر شد، گفت: شهرستان قرچک با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در سال ۹۱ تبدیل به شهرستان شد، در هر کیلومتر از این شهرستان حدود ۳۵۰۰ نفر زندگی می‌کنند و بعد از بهارستان دومین شهرستان متمرکز در استان است.
وی گفت: در بعضی از بخش‌های زیرساختی مشکل‌داریم‌، ولی در حوزه ارتباطات در استان تهران جزوه شهرستان‌های دارا هستیم.
فرماندار شهرستان قرچک افزود: در سال جاری انتخابات را در پیش رو داریم و نیازمند این هستیم که تمام صندوق‌های اخذ رأی به مخابرات متصل شوند.
خطیبی در ادامه افزود: شهرستان قرچک در ورودی مدخل جنوب شرق استان تهران قرار دارد و به‌شدت نیازمند افزایش حجم اینترنت است؛ شهرستان قرچک نیازمند به داشتن فیبرنوری هستیم و از وزیر ارتباطات تقاضای مساعدت و همکاری را داریم.
وی خاطرنشان کرد: جمعیت روستایی شهرستان بیش از ۵۰ هزار نفر است و همه جمعیت از اینترنت برخوردار هستند و امید داریم در سفر وزیر به این شهرستان این وضعیت نسبت به قبل بهبود یابد.

همچنین ببینید

شماره ۱۴۹۵ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۹۴ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۹۳ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۹۲روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۹۰روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۸۳ روزنامه صدای ملت