خانه / بین الملل / گزارش مجله تایم از افول آمریکا؛ آمریکا از درون نابود می‌شود

گزارش مجله تایم از افول آمریکا؛ آمریکا از درون نابود می‌شود

گزارش مجله تایم از افول آمریکا؛ آمریکا از درون نابود می‌شود
سرطان ملی گرایی سفیدپوستان رشد کرده و باعث شده است قاتلان یکی پس از دیگری الهام بخش یکدیگر باشند
مجله آمریکایی تایم در گزارشی با بیان اینکه سران آمریکا در مقابله با تهدید تروریسم ملی گرایان سفیدپوست این کشور شکست خورده اند، به نقل از دیوید هیکتون، دادستان سابق آمریکایی که ریاست مؤسسه امنیت، سیاست و قانون سایبری دانشگاه پیتسبورگ را بر عهده دارد اعلام کرد: ”حمایت از برتری سفیدپوستان در حال حاضر نسبت به تروریسم بین المللی تهدید بزرگتری است. ما داریم از درون نابود می‌شویم. “
این مجله در گزارشی به قلم ورا برگنگرون و دبلیو. جی. هنیگان در پایگاه اینترنتی خود نوشت: وقتی به یک تروریست فکر می‌کنید، چه تصویری در ذهنتان نقش می‌بندد؟ بیش از یک نسل، تصویری که آمریکایی‌ها (از تروریست ها) در کابوس‌های خود می‌دیدند، شبیه عاملان حملات ۱۱ سپتامبر بود، یعنی یک تروریست، نه یک جوان ۲۱ ساله طرفدار برتری سفیدپوست‌ها از حومه دالاس اما بسیار قبل از سوم اوت که این جوان به ال پاسو، واقع در ایالت تگزاس برود، و دست کم ۲۲ نفر را در فروشگاه والمارت – را که پر از مشتریایی بود که برای سال تحصیلی جدید خرید می‌کردند- به قتل برساند، معلوم بود که ملی گرایان حامی برتری سفیدپوستان به مظهر تروریسم در آمریکا تبدیل شده اند.
جرج اسلیم، مقام وزارت امنیت داخلی آمریکا گفت: پس از تصدی ترامپ به سمت ریاست جمهوری آمریکا، تلاش‌های دولت برای مقابله با افراط گرایی داخلی تقریباً متوقف شد و دولت منابع فدرال را بار دیگر به مبارزه با اسلامگرایان افراطی اختصاص داد.

همچنین ببینید

شماره ۱۴۶۹ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۶۸ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۶۷ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۶۶ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۶۳ روزنامه صدای ملت

همسایه‌های ایران به منافع تهران احترام بگذارند

ولادیمیر پوتین: همسایه‌های ایران به منافع تهران احترام بگذارند رئیس‌جمهوری روسیه در مصاحبه‌ با العربیه، …