خانه / استانها / پلدختر را بهتر از قبل سیل در قلمرو آموزش و پرورش خواهیم ساخت

پلدختر را بهتر از قبل سیل در قلمرو آموزش و پرورش خواهیم ساخت

پلدختر را بهتر از قبل سیل در قلمرو آموزش و پرورش خواهیم ساخت
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: پلدختر را بهتر از دوره قبل سیل در قلمرو آموزش و پرورش خواهیم ساخت و تحویل خواهیم داد.
دکتر سید جواد حسینی در مراسم کلنگ‌زنی مدرسه ۱۲ کلاسه شهدای پلدختر اظهار کرد: تصمیم داشتم به مردم سیل زده پلدختر و معمولان سری بزنم و جویای احوال آنان باشم تا احساس تنهایی نکنند.
وی ادامه داد: دکتر سید موسی خادمی، استاندار لرستان به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان نهایت تلاش خود را خواهد کرد و ما نیز حتما انجام وظیفه خواهیم کرد تا این ۴۰۰ مدرسه تخریب شده استان را بطور جدی و شبانه روزی پیگیری و به نتیجه برسانیم.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: هفته گذشته ۱۳ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات گرمایشی این شهرستان تخصیص داده‎ایم.
وی اضافه کرد: همچنین قبلا ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیز برای مناطق سیل زده لرستان لحاظ کردیم و بین ۸۱ تا ۸۶ میلیارد تومان نیز خیرین به این استان کمک کردند.
حسینی بیان کرد: اعتبارات عمرانی که بناست استاندار لرستان به بخش‌های مختلف تخصیص بدهند تا الان بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان به امر مدرسه سازی اختصاص دادند که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی خاطرنشان کرد: مطمئن باشید با تلاش شبانه روزی پلدختر را بهتر از دوره قبل سیل در قلمرو آموزش و پرورش خواهیم ساخت و تحویل خواهیم داد.
همچنین در این سفر عملیات اجرایی دبیرستان ۹ کلاسه پسرانه کوی سازمانی های شهر پلدختر و دبستان ۳ کلاسه «شهید سرمالیان» روستای سیل زده «وره زرد» آغاز شد.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش، در این سفر همچنین از پروژه ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه شاهد واقع در کوی سازمانی ها و تعمیر و بازسازی مدارس شهید کاییدی و زینبیه واقع در میدان شهید بهشتی شهر پلدختر بازدید کرد و در جمع دانش آموزان پایگاه‌های تابستانی و کلاس های جبرانی دوره ابتدایی در دبستان شهید چاغروند واقع در کوی سازمانی های شهر پلدختر حضور یافت.
حسینی همچنین با حضور در شهر سیل زده معمولان از مدرسه ۶ کلاسه خدیجه کبری، تسطیح زمین مدرسه ۶ کلاسه و مدرسه پیش ساخته شهید مطهری بازدید کرد.

همچنین ببینید

شماره ۱۴۹۵ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۹۴ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۹۳ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۹۲روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۹۰روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۸۳ روزنامه صدای ملت