خانه / استانها / بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد رکورد توسعه را شکست

بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد رکورد توسعه را شکست

در مراسم افتتاح بخش جراحی قرنیه چشم اعلام شد؛
بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد رکورد توسعه را شکست
رییس مر کز آموزشی -درمانی شهید رحیمی خرم آباد در مراسم افتتاح بخش جراحی قرنیه این بیمارستان که در غرب کشور منحصر به فرد است ،گفت:با ایجاد بخش های جدید تخصصی وفوق تخصصی که برای اولین بار درلرستان وحتی غرب کشور مردم موفق به دسترسی به آنها می شوند ،رکورد توسعه در حوزه امور درمانی کشور را شکسته ایم.
دکتر سعید رحیمی با اشاره به حدود ۶ سال اخیر خدمتش در سمت رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم‌آباد گفت: طی این مدت درقالب برنامه زمانبندی واستفاده بهینه از زمان جهت رفع کمبودها باایجاد وراه اندازی بخش ها وتجهیزات جدید حل مشکلات درمانی مردم را در دستور کار قراردادیم وامروز خرسند هستیم که با افتخاراعلام کنیم بخش پیوند قرنیه‌چشم افتتاح شد وتلاش می کنیم درآینده بخش جراحی شبکیه را نیز به بهره برداری برسانیم. دکتر رحیمی بااعلام این خبر که اولین جراحی قرنیه چشم در لرستان وحتی غرب کشور در بیمارستان شهید رحیمی توسط دکتر احد شعبازی فوق تخصص ودیگر اعضای تیم پزشکی با موفقیت انجام شده است،خاطر نشان کرد:ایجاد و افتتاح بخش های مختلف اعم از شیمی درمانی مستقل NICU ،MRI ، ERCP ،ماموگرافی دولتی،پیوندمغزاستخوان، جراحی عروق ،مدرن ترین اورژانس ،آندوسکوپی ،آندوسونوگرافی،PICU کودکان، icu جراحی و…که باتعرفه دولتی خدمات ارایه می دهند از دستاوردهای برنامه ریزی مدون وتلاش شبانه روزی هستند.که به برکت آنها امروز عمل‌های سنگین جراحی را در استان انجام می‌دهیم.
رییس مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم‌آباد گفت:درراستای کاهش مشکلات درمانی مردم با اجرای طرح توسعه ابتکاری موفق شدیم ظرفیت بیمارستان را از ۲۲۰ تخت به دوبرابر افزایش دهیم که مبلغ بیش از ۱۰۰میلیارد تومان چرخش مالی سال گذشته این مرکز درمانی نشان‌دهنده تلاش قابل توجه در راستای جلوگیری از خروج رفت سرمایه‌های مالی از استان به بیرون است.
رئیس بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد بیان کرد: ساختمان مرکز پیوند مغز و استخوان خیلی وقت است آماده شده و منتظر یک دستگاه برای این مرکز هستیم و چنانچه نصب و تأمین شود مرکز پیوند مغز و استخوان در استان راه‌اندازی می‌شود.
دکتررحیمی گفت: مرکز شیمی درمانی و داروخانه آن در بیمارستان ایجاد شده و تاکنون ۴۰۰ میلیون کمک مددکاری به بیماران سرطانی و صعب‌العلاج پرداخت شده است.

همچنین ببینید

شماره ۱۶۰۶ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۰۵ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۰۴ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۰۳ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۶۰۱ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۵۹۹ روزنامه صدای ملت