خانه / بین الملل / بی‌بی‌سی بهتر است یا ۲۰:۳۰

بی‌بی‌سی بهتر است یا ۲۰:۳۰

بی‌بی‌سی بهتر است یا ۲۰:۳۰
رسانه ملی (یار دوازدهم) در برابر تیم ملی (دشمن هفتم)!
این قبول که این روزها هیچ چیز سرجاش نیست؛ از مسئولین گرفته تا قیمت‌ها، اما وقتی می‌بینی «رسانه ملی» جلو «تیم ملی» شاخ و شانه می‌کشد، آدم دیگر نمی‌داند دردش را به کی بگوید؟!
خب همین کارها را می‌کنید که مجری‌های‌تان در خارجه می‌زایند و گزارشگرهای‌تان به اجنبی‌ها پناهنده می‌شوند! البته بقیه مردمی هم که شرایط پناهندگی را ندارند، با دیدن برنامه‌های‌تان به شبکه‌های بیگانه پناه می‌برند! پناه بر خدا … از دست شماها. اگر برای یک بار هم که شده دقیقا به ما بگویید بعد از خودتان کی خوب است، به این مو قسم ما هم می‌گوییم: تو خوبی! قبول کنید که اخبار موفقیت‌های تیم ملی را «بی‌بی‌سی» متعلق به روباه پیر خیلی آبرومندتر از «بیست و سی» خودمان با مدیران جوان و ترگل و ورگلش پخش کرد! انصافا برخوردی که مجریان همیشه حق به جانب و مخالف دوآتشه استکبار جهانی این برنامه با تک تک اعضای تیم ملی کردند با آمریکا و اسرائیل نکرده بودند! قیافه این قهرمانان بعد از برد ۱۳ تیم‌ دسته اول جهان با مشاهده واکنش‌های صدا و سیما دیدن داشت! که البته ما پیشنهاد نمی‌کنیم ببینید!
در جهان پنجم شدیم؟ حالا از چی ناراحتید؟ چرا اول نشدیم؟ خب مگر وقتی صدا و سیما در برنامه‌سازی‌های تلویزیونی چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ کمیت نتوانسته هیچ رتبه‌ای حتی در سطح آسیا کسب کند، ما شاکی شدیم؟! مگر وقتی حال‌مان از سریال‌ها و برنامه‌های تکراری و سراسر کپی- که اتفاقا در اوقات پرمخاطب شب هم پخش می‌شوند – به‌هم خورد، چیزی گفتیم؟! مگر وقتی که نتوانستید یک سریال و یا یک برنامه را در سطح بین‌المللی بسازید و در یک کشور درست و درمان پخش کنید ما پنبه‌تان را زدیم!؟
در ضمن آن‌قدر یکی به تخته و یکی به نعل می‌زنید که ما حسابی قاطی کردیم!مثلا وقتی در فوتبال، خودتان به خودتان لقب «یار دوازدهم» دادید و متعاقبا تیم ملی فوتبال در سایه حمایت‌های موثر شما در جهان بیست و چندم شد خیلی شیک و مجلسی از این جریان رد نشدید؟ حالا مثلا چی می‌شد یار هفتم بچه‌های والیبال هم می‌شدید و آن‌ها را به‌خاطر پنجم شدن‌شان بزرگوارانه می بخشیدید؟ چرا با عدد ۷ به اندازه ۱۲ ارتباط برقرار نمی‌کنید؟ چرا یارش نمی‌شوید؟در ضمن بد نیست یک اتاق فکری هم بسازید تا حداقل حرف خودتان را نقض نکنید و سوتی ندهید. طنز روز: فرزین پورمحبی

همچنین ببینید

شماره ۱۴۹۵ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۸۰روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۷۵ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۷۴ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۷۲ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۷۰ روزنامه صدای ملت