آخرین خبرها
خانه / سیاسی / رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: اولویت اصلی مدیران باید برنامه ریزی ومبارزه با فساد باشد

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: اولویت اصلی مدیران باید برنامه ریزی ومبارزه با فساد باشد

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: اولویت اصلی مدیران باید برنامه ریزی ومبارزه با فساد باشد
معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه برنامه ریزی واستفاده بهینه از زمان وامکانات یکی از مهم ترین وظایف مدیریت برای جلوگیری از روزمرگی در انجام وظایف و مسئولیت ها است ،تاکیدکرد:مدیران نظام اسلامی باید روحیه مبارزه با فساد داشته باشند و آن را به مجموعه خود تسری دهند،خاطر نشان کرد: نباید اجازه داد حیثیت سازمانی به دست تعداد معدودی از افراد متخلف خدشه دار شود.
به گزارش روابط عمومی، دکتر خدائیان در اولین گردهمایی سراسری مدیران کل ستادی و استانی در سال ۹۸ باتاکید بر اهمیت برنامه ریزی در پیشبرد امور،بااین مطلب که افزایش بهره وری و دوری از روزمرگی از ویژگی های مدیران در نظام اسلامی است، افزود: مدیر باید برای تمامی منابع در اختیار و مجموعه تحت مدیریت خود برنامه داشته باشد و براساس آن حرکت کند و در بازه های زمانی مناسب برنامه خود را مورد ارزیابی و تجزیه و تحلیل قرار داده و نقاط ضعف و قوت را تعیین نماید.
وی با اشاره به مسئولیت سنگین مدیران در حکومت اسلامی ، اظهار داشت: ما امانت دار خون شهدا هستیم و باید در برابر مسئولیتی که به عهده اداریم، پاسخگو باشیم و همین امر وظیفه ما را در خدمتگزاری به مردم سنگین تر نموده و به پاس این نعمت باید خود را وقف خدمت به مردم نماییم .
معاون رئیس قوه قضائیه در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت نظم و انضباط کاری اشاره کرد و افزود: برای داشتن نظم و انضباط باید مدیران ابتدااز خود شروع کرده و نسبت به نظم در محیط کار به طور جدی حساس باشند و با هر گونه بی نظمی برخورد کنند.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به اینکه وظیفه مدیر توجه به فضائل و شعائر الهی و ترویج ارزش‌های دینی و انقلابی است، بیان داشت: بی تفاوتی به ارزش ها و فضائل اخلاقی و اسلامی می تواند آسیب های زیادی برای ما به دنبال داشته باشد.
وی با اشاره به اهمیت آموزش کارمندان در افزایش کارایی و خدمت رسانی بهتر به مردم ،اظهار داشت: باید با برنامه ریزی و ارزیابی فعالیت های کارکنان نیروهای توانمند و مستعد و فعال شناسایی شده و آنها را برای مدیریت در بخش های مختلف سازمان آماده کرد.
گفتنی است در ادامه این گردهمایی مدیران کل استانی، ستادی و معاونین سازمان به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات و ارائه راهکار در زمینه های گوناگون سازمانی پرداختند.

همچنین ببینید

سخنگوی دولت: کار آمد نیوز ، خیانت به رسانه بود

سخنگوی دولت: کار آمدنیوز، خیانت به رسانه بود سخنگوی دولت درباره آخرین نتایج بررسی حمله …

سردر گمی دستگاه های اطلاعاتی بیگانه از نحوه دستگیری زم توسط اطلاعات سپاه

سردر گمی دستگاه های اطلاعاتی بیگانه از نحوه دستگیری زم توسط اطلاعات سپاه * در …

شماره ۱۴۶۴ روزنامه صدای ملت

شماره ۱۴۶۳ روزنامه صدای ملت

جوانان با ایمان و قدرت در مقابل ترفندهای دشمنان بایستند

رهبر انقلاب در دانشگاه امام حسین(ع): جوانان با ایمان و قدرت در مقابل ترفندهای دشمنان …

خوشبینی عمران خان برای آشتی ایران و عربستان

درنشست خبری مشترک نخست وزیر پاکستان و رئیس‌جمهور ایران اعلام شد: خوشبینی عمران خان برای …