آخرین خبرها
خانه / ورزشی / سرمربی فوتبال بانوان بلاروس: زمین را عوض کنید باز به ایران می‌آئیم!

سرمربی فوتبال بانوان بلاروس: زمین را عوض کنید باز به ایران می‌آئیم!

سرمربی تیم فوتبال بانوان بلاروس گفت: بازی امروز خیلی سخت تر بود و بازیکنان ایران برای برد به زمین آمدند اما خوشحالیم که با دو برد به کشورمان بر می گردیم.

به گزارش صدای ملت ، ادوارد دمن سرمربی تیم فوتبال بانوان بلاروس پس از پیروزی دو بر یک برابر تیم ایران در جمع خبرنگاران گفت: امروز خیلی بازی جالبی داشتیم. ضربه‌های خوب زده شد و شاهد بازی جنگنده‌ای بودیم. خیلی خوشحالم که توانستیم در این بازی سخت برنده باشیم.

او در مورد دو بازی دوستانه برابر ایران بیان کرد: امروز بازی خیلی سنگین‌تر بود. بازیکنانمان در این اردو خسته بودند. امروز خیلی خسته بودند اما خوشحالم که برنده شدیم.

دمن در مورد داوری بازی گفت: آنها خوب و نرمال بودند. مشخص است در خانه خود بازی می‌کنند و ما هم در خانه خودمان نبودیم.

او درباره بازی تیم ایران بیان کرد: تیم ایران امروز خیلی قوی‌تر کار کرد. مشخص بود برای برد آمده بودند. به خاطر توانایی‌هایی که داشتند کمی عقب کشیدیم اما در نیمه دوم بچه‌های ما با اینکه ۱۰ نفره بودند اما خوب کار کردیم. ۱۰نفره بازی کردن سخت است ولی با این وجود گل زدیم.

سرمربی بلاروس در مورد تماشاگران ایران گفت: خیلی خوب بودند و همین قدر که بازیکنان را به وجد می‌آوردند خیلی خوب بود. گاهی باعث می‌شد بازیکنان ما بایستند.

او در این مورد افزود: فکر می‌کردم تماشاگران بیایند. موقعیت جالبی بود این بازی‌ها خیلی خوشایند بود. از مهماننوازیتان خیلی ممنون هستم و خوشحالم که با برد بر می‌گردیم.

سرمربی تیم ملی بانوان بلاروس در پاسخ به این سوال که آیا دعوت دوباره ایران برای بازی دوستانه را می‌پذیرید؟ گفت: اگر زمین را عوض کنید می‌آییم.

همچنین ببینید

فغانی و صفایی داوران هفته بیست و یکم بازی‌های پرسپولیس و استقلال

اسامی داوران هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر باشگاههای کشور از سوی کمیته …

پیروزی صدرنشینان در هفته شانزدهم لیگ‌برتر بسکتبال

هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال با برتری شیمیدر و پتروشیمی همراه بود. به گزارش صدای …